Certifikát originality automobilu

Autobazár AUTOALLES je jediným autobazárom a jedinou spoločnosťou na Slovensku, ktorá ručí za certifikát originality automobilu do výšky ceny auta!

Certifikát originality automobilu je dokument, ktorým potvrdzujeme, že dané auto je fyzicky skutočne to, ktoré si kupujete podľa dokumentácie, že na aute neboli vykonané žiadne zmeny, ktoré by mohli viesť k pochybnostiam o jeho pôvode. Vydaním certifikátu originality automobilu sa tiež zaväzujeme vrátiť kupujúcemu kúpnu cenu auta a to v prípade, že informácie uvedené v certifikáte originality automobilu by boli nepravdivé. Autobazár AUTOALLES vykonáva kontrolu a vydáva certifikát originality automobilu na všetkých svojich autách ZADARMO. 

Tento produkt podporujú, alebo rozširujú tieto produkty:

Dlhoročným zbieraní skúseností a to tak praktických pri predaji, výkupe, či dovoze automobilov zo zahraničia, ako aj teoretických počas školení, alebo predaja skúseností medzi spoločnosťami špecializujúcimi sa na preverovanie áut, sme získali vysoké renomé nie len z pohľadu našich klientov, ale aj z pohľadu nadnárodných bankových a úverových spoločností. Výsledkom toho je, že naši klienti pri kúpe auta od nás na splátky už nemusia platiť vysoké poplatky za overenie vozidla v špecializovaných firmách, ale získavajú túto garanciu ZADARMO. 

Vyhľadávanie áut

AUTOALLES ..autá bez rizika


www.autoalles.sk  www.dovolenky.com  www.autobutik.sk

(c) 2013 AUTOALLES group s.r.o. - Všetky práva vyhradené
Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa

Ocenenie vozidla on-line
Má Vaše vozidlo viac rokov a Vám sa páči mladšie?
Predajte nám ho a vyberte si u nás výkonnejšie, novšie a hlavne lacnejšie!

Prezujeme Vaše auto
na počkanie a bez objednania
v pneuservise

AUTO ALLES Prešov

 
 

Na počkanie aj bez objednania
vyčistíme Vaše auto v autoumyvárke

AUTO ALLES Prešov

Otvorené
Pondelok - Piatok

9:00 - 17:00

Sobota

09:00 - 14:00