12 mesačná záruka

Túto záruku je vám povinný poskytnúť každý predávajúci, či už súkromná osoba, alebo podnikateľ autobazár. Je určená zákonom a je presne stanovené na čo sa vzťahuje. Zdalo by sa teda, že je jedno kde kúpite, u súkromníka, v autobazáre, alebo v "autobazáre", ale nie je to úplne tak. Hlavne pri kúpe u fyzickej osoby nepodnikateľa, úradne "individuálneho dovozcu", medzi ľudom "kšeftára", má litera zákona veľmi malú váhu. Ak kúpite auto od takejto osoby zväčša môžete na záruku úplne zabudnúť a môžete sa aj súdiť, vymožiteľnosť je skoro nemožná. O niečo lepšie, nie však ideálne, je to v prípade podnikateľa, živnostníka, tzv. "bazáristu", ale len v prípade ak je auto zmluvne jeho majetkom a teda vám aj on poskytuje záruku. V prípade ak reaguje na vašu sťažnosť, máte šancu sa domôcť oprávneného nároku, ale väčšinou len pri malých, nízko nákladových investíciach. Ak ide o investíciu vyššiu ako 3 až 5% z ceny auta, alebo dokonca vrátenie auta sú vaše šance na úspech veľmi obmedzené, až skoro nemožné. V prípade, že je len sprostredkovateľom predaja môžete sa stať zase obeťou "kšeftára". Najlepšia voľba je kúpa od veľkých spoločností, autobazárov s dlhodobou tradíciu a skúsenosťami, s vlastnými nie prenajatými objektmi a vlastným servisným zázemím (servis, odťah, náhradné vozidlo, predaj náhradných dielov a pod.), s profesionálnymi a skúsenými zamestnancami. 

Autobazár  AUTOALLES vám  ako "každý" takúto záruku poskytuje. Sme autobazár, ktorý je na trhu s jazdenými vozidlami už od roku 1990 a chceme tu byť aj za ďalších minimálne 20 rokov, sme dobrými partnermi najsilnejších finančných spoločností, ako jediný na Slovensku vlastníme všetky svoje nehnuteľnosti a prevádzky. Naša spoločnosť vlastní väčšinu áut na našich plochách, naši zamestnanci sú profesionálne školený a väčšina z nich je našimi zamestnancami viac ako 5 rokov. Sme dostatočne silný a pripravený, aby sme na vaše požiadavky reagovali bezodkladne a vaše oprávnené nároky vybavili k vašej plnej spokojnosti. 

Tento produkt podporujú, alebo rozširujú tieto produkty:

*chcete vedieť,  na ktoré autá platia všetky naše záruky? hľadajte na nich tieto jedinečné ochranné známky. Holografické označenie a neodstrániteľný nápis AUTOALLES na zadnom skle auta.

Pre viac informácii volajte 0905 403 000, 0903 104 000,
alebo píšte na autoalles@autoalles.sk

Vyhľadávanie áut

AUTOALLES ..autá bez rizika


www.autoalles.sk  www.dovolenky.com  www.autobutik.sk

(c) 2013 AUTOALLES group s.r.o. - Všetky práva vyhradené
Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa

Ocenenie vozidla on-line
Má Vaše vozidlo viac rokov a Vám sa páči mladšie?
Predajte nám ho a vyberte si u nás výkonnejšie, novšie a hlavne lacnejšie!

Prezujeme Vaše auto
na počkanie a bez objednania
v pneuservise

AUTO ALLES Prešov

 
 

Na počkanie aj bez objednania
vyčistíme Vaše auto v autoumyvárke

AUTO ALLES Prešov

Otvorené
Pondelok - Piatok

9:00 - 17:00

Sobota

09:00 - 14:00