Prečo predať Vaše auto u nás

 • Peniaze ihneď a v hotovosti (taktiež i priamo na účet)

Po dohode na cene a preverení vozidla Vám celú sumu vyplatíme ihneď a v hotovosti. Ak preferujete manipuláciu s peniazmi priamo v bezpečí Vášho bankového účtu, je možné ich vložiť alebo previesť priamo naň.

Nečakáte kým sa vozidlo predá, nemáte starosti s pouličným predajom cez inzerát, nerobíte si starosti s inzerciou. Predáte ho za férovú výkupnú cenu a peniaze mate ihneď!

 

 • Naše ceny platia!

U nás sa Vám nestane, že po vzájomnej dohode na cene a prípadnom garantovaní ceny na dohodnutý časový úsek budeme cenu svojvoľne znižovať a vyhovárať sa na všetko možné i nemožné.

 

 • Ponúkame najvyššie možné výkupné ceny v regióne

Tým, že obchodujeme s väčším počtom vozidiel, sme schopní znížiť naše marže a ponúknuť čo najvyššiu cenu. Niesme limitovaní cenou alebo počtom vozidiel. Špeciálne priplácame za vozidlá:

 1. po prvom majiteľovi,
 2. s úplnou servisnou históriou,
 3. s nízkym počtom najazdených kilometrov,
 4. s vysokým stupňom výbavy,
 5. pri protiúčte, výmenou za iné vozidlo.

 

 • Preberáme záruku za technický stav vozidla

Žiadne reklamácie pre Vás. Prebaráme záruky za technický stav automobilu. Nakoľko sa stávame novým vlastníkom vykúpeného vozidla, celú starostlivosť po jeho predaji vybavujeme u nás.

 

 • Administratívu vybavíme za vás

Všetky úkony spojené s prihlásením alebo odhlásením môžeme vybaviť za Vás. Nemusíte sa zaťažovať prípravou zmlúv, všetko vyhotovíme a pripravíme u nás na počkanie.

 

 • Bonus pri protiúčte

Zrealizujte výmenu Vášho vozidla za iné priamo u nás na jednom mieste. Chcete novšie a drahšie vozidlo, alebo hľadáte lacnejšie a preplatok si chcete odniesť v hotovosti? Je to možné! Protiúčet zvýhodňujeme špeciálnou zľavou z nového auta a bonusom k výkupnej cene k tomu Vášmu.

 

 • Doplatíme za vás leasing, či úver

U nás môžete predať aj auto, ktoré je zaťažené leasingom či úverom. Kompletné jednanie s leasingovou spoločnosťou a bankami nechajte na nás.

 

 • Výhodný komisionálny predaj

Auto v akejkoľvek cene sme schopní predávať prostredníctvom tzv. komisného predaja za fixnú províziu 3,8% z predajnej ceny. To znamená, že nenavyšujeme Vami požadovanú cenu o niekoľko stoviek eur ako u niektorých konkurenčných autobazárov, kedy sa vozidlo stáva takmer nepredajné. Vybavíme Vám bezplatnú inzerciu a propagáciu v médiách.


 

Upozorňujeme klientov, ktorí majú záujem o predaj auta, že môže dôjsť k odmietnutiu vykúpu ich auta a to z dôvodu: predchádzajúceho závažného poškodenia auta, predchádzajúcej havárie, zatopenia alebo požiaru auta, nesúladu identifikačných znakov, podozrenia o pozmeňovaní výrobných čísiel karosérie auta alebo motora a pod.

                                                                           Ďakujeme za pochopenie. Váš AUTOALLES Prešov

Vyhľadávanie áut

AUTOALLES ..autá bez rizika
www.autoalles.sk  www.dovolenky.com  www.autobutik.sk

(c) 2013 AUTOALLES group s.r.o. - Všetky práva vyhradené
Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa

Ocenenie vozidla on-line
Má Vaše vozidlo viac rokov a Vám sa páči mladšie?
Predajte nám ho a vyberte si u nás výkonnejšie, novšie a hlavne lacnejšie!

Prezujeme Vaše auto
na počkanie a bez objednania
v pneuservise

AUTO ALLES Prešov

 
 

Na počkanie aj bez objednania
vyčistíme Vaše auto v autoumyvárke

AUTO ALLES Prešov

Otvorené
Pondelok - Piatok

9:00 - 17:00

Sobota

09:00 - 14:00