Prečo kúpiť auto u nás

 • vlastníme viac ako 95% áut

Nakoľko autá v našej ponuke vykupujeme v hotovosti, orientujeme sa iba na kvalitné autá v dobrej kondícii, asi 60% vozidiel odmietneme vykúpiť pre ich neuspokojivý stav. Preto sa nemusíte obávať, že by sme vám ponúkli auto, o ktoré sami nemáme záujem.

Zvyšných asi 5% predstavujú vozidlá v komisnom predaji. Tie ale musia prejsť pred zaradením do našej ponuky štandardným procesom kontroly celkového stavu.

 

 • rovnaké záruky, výhodnejšie ceny

Príďte na návštevu do autobazáru AUTOALLES Prešov a osobne sa presvedčte, že autá s obrovskou megalomanskou reklamou, zárukami a sľubmi ktoré Vám často ponúka konkurencia kúpite u nás za skutočne priaznivejšie ceny! U nás zákazník neplatí v cene auta obrovské náklady investované do reklamy a na propagáciu.

Budeme radi, ak našu ponuku porovnáte s tou konkurenčnou. Na vlastné oči sa presvedčte, že v AUTOALLES Prešov Vám ponúkame za výhodnejšiu cenu presne to isté, čo je inde drahšie iba preto, že je to prezentované ako niečo extra.

 

 • neúčtujeme žiadne skryté poplatky

Na rozdiel od najväčších konkurenčných autobazárov v AUTOALLES Prešov našim zákazníkom neúčtujeme žiadne poplatky za preverenie či prípravu vozidla k predaju. Tie priamo alebo nepriamo ovplyvňujú celkovú cenu auta a tým zavádzajú spotrebiteľa. Našim zákazníkom neponúkame ani peniaze na ruku pri nákupe auta na splátky, nakoľko v tomto prípade zákazník danú sumu niekoľko krát preplatí v splátkach úveru. AUTOALLES Prešov ponúka férové jednanie.

 

 • žiadna klamlivá reklama
 1. V AUTOALLES Prešov našim zákazníkom neponúkame peniaze na ruku pri nákupe auta na splátky, nakoľko v tomto prípade zákazník u konkurencie môže danú sumu niekoľko krát preplatiť v splátkach úveru.
 2. Nedávame garancie a sľuby ktoré nevieme splniť.
 3. AUTO ALLES Prešov neinzeruje autá s cenami, ktoré platia iba pri nákupe auta na splátky. Podľa nás je to k zákazníkom neférové, nakoľko to zahmlieva skutočný stav. Nižšia cena pri nákupe na splátky je u konkurencie často kompenzovaná vyšším preplatením v splátkach úveru.
 4. Na webových portáloch inzerujeme iba autá, ktoré sú reálne v ponuke. To znamená, že neinzerujeme neexistujúce autá za podozrivo nízke ceny len preto, aby sme k nám nalákali zákazníkov.

 

 • najväčší výber v regióne

V ponuke máme 150 kvalitných a preverených áut. Denne vykúpime približne 3 nové vozidlá, čím sa ich ponuka neustále obmieňa. Osobitne sa orientujeme na vozidlá zaujímavé výbavou, celkovým stavom, počtom najazdených kilometrov či servisnou históriou.

 

 • 100% záruka na pôvod vozidla a číslo karosérie

Naším zákazníkom garantujeme, že naše autá neboli odcudzené alebo neboli predmetom sprenevery, niesú vo vlastníctve leasingových spoločností, neviaznu na nich žiadne práva tretích osôb, t.j. záložné alebo zádržné práva, či exekúcie. Prísne kontrolujeme všetky identifikátory vozidla, t.j. VIN čáslo, štítok a pod. Ručíme za ich originalitu a pravosť.

 

 • možnosť dôkladne si preveriť naše vozdilo

Umožníme Vám dostatočne dlhú skušobnú jazdu zdarma s akýmkoľvek  vozidlom. Ak si správnym výberom nieste istí, môžete si vozidlo prezrieť i s vlastných mechanikom či po dohode vo Vami vybranom servise. Umožníme Vám taktiež prehliadku vozdila na rampe.

 

 • tradícia

Ako najstarší pôvodný slovenský autobazár sme na trhu už vyše 22 rokov, počas ktorých sme obslúžili tisíce zákazníkov, ktorí sa k nám opäť vracajú. 

Vyhľadávanie áut

AUTOALLES ..autá bez rizika

www.autoalles.sk  www.dovolenky.com  www.autobutik.sk

(c) 2013 AUTOALLES group s.r.o. - Všetky práva vyhradené
Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa

Ocenenie vozidla on-line
Má Vaše vozidlo viac rokov a Vám sa páči mladšie?
Predajte nám ho a vyberte si u nás výkonnejšie, novšie a hlavne lacnejšie!

Prezujeme Vaše auto
na počkanie a bez objednania
v pneuservise

AUTO ALLES Prešov

 
 

Na počkanie aj bez objednania
vyčistíme Vaše auto v autoumyvárke

AUTO ALLES Prešov

Otvorené
Pondelok - Piatok

9:00 - 17:00

Sobota

09:00 - 14:00