Majiteľ spoločnosti informuje

Vítam Vás na stránkach pôvodného slovenského autobazáru AUTOALLES Prešov.

Ako zakladateľ a majiteľ firmy Vás chcem ubezpečiť, že spokojnosť zákazníkov je to, na čom staviame, čo je pre nás meradlom úspechu. Riadime sa naším heslom „autá bez rizika“. To predovšetkým minimalizovaním nepríjemností spojených s predajom jazdených vozidiel. Už 20 rokov sa nám darí vyvarovať akýmkoľvek mediálnym škandálom, pretože naši klienti nepotrebujú svoje problémy riešiť cez médiá. Ich prípadné problémy ochotne riešime, nejdeme cestou dnes čo najviac zarobíme a potom uvidíme, našou koncepciou je dlhodobý zisk a spokojný zákazník, ktorý sa nám vracia. Prípady jeden klient ako 5 - násobný kupujúci nie sú výnimočné.

 

Orientujeme sa iba na kvalitné vozidlá v dobrej kondícii, asi 60% vozidiel odmietneme vykúpiť pre ich neuspokojivý stav. Preto sa nemusíte obávať, že by sme vám ponúkli vozidlo, o ktoré sami nemáme záujem.

 

Na rozdiel od konkurenčných autobazárov nedávame nereálne sľuby o megalomanských zárukách, zľavách, či o peniazoch na ruku, ktoré od nás dostanete pri kúpe auta na úver. Naša ponuka služieb je kvalitná, férová, prehľadná ale predovšetkým nie zavádzajúca.

 

Prinášame iný rozmer pri predaji jazdených automobilov. Naše snaženie zameriavame na kvalitné komplexné služby v oblasti nadštandardných záruk, záručného a pozáručného servisu, finančného servisu jednoduchých úverov a splátok priamo v našich priestoroch. Klienti majú možnosť on-line poistiť vozidlo priamo pri kúpe havarijným a zákonným poistením.

 

AUTOALLES, to je individuálny prístup. Vzniknuté problémy riešime, nevyhýbame sa im. Našim zákazníkom radi poskytneme odbornú pomoc i rady, vybavujeme i reklamácie ktoré nie sú po právnej stránke nárokovateľné. Participujeme pri opravách, minimálne radíme klientom kde, ako lacnejšie, lepšie a rýchlejšie  zohnať náhradné diely. Ručíme za každé auto, ručíme za kilometre ktoré uvedieme ako originálne, ručíme za auto ktoré je uvedené ako nehavarované.

 

Spokojnosť s našimi službami a veľa šťastných kilometrov na aute od nás Vám želá

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                               Milan Michalík – majiteľ spoločnosti

Vyhľadávanie áut

AUTOALLES ..autá bez rizika

www.autoalles.sk  www.dovolenky.com  www.autobutik.sk

(c) 2013 AUTOALLES group s.r.o. - Všetky práva vyhradené
Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa

Ocenenie vozidla on-line
Má Vaše vozidlo viac rokov a Vám sa páči mladšie?
Predajte nám ho a vyberte si u nás výkonnejšie, novšie a hlavne lacnejšie!

Prezujeme Vaše auto
na počkanie a bez objednania
v pneuservise

AUTO ALLES Prešov

 
 

Na počkanie aj bez objednania
vyčistíme Vaše auto v autoumyvárke

AUTO ALLES Prešov

Otvorené
Pondelok - Piatok

9:00 - 17:00

Sobota

09:00 - 14:00