Predajca, výkupca jazdených áut

Náplň práce

  • aktívny predaj ojazdených automobilov, vyhľadávanie a komunikácia so zákazníkmi, evidencia a administratíva
  • výkup ojazdených áut, zisťovanie technického stavu, preverenie a administratíva
  • práca s internými počítačovými systémami

Ponúkaný plat

  • dohodou

Iné výhody

  • nadpriemerné finančné ohodnotenie
  • možnosť firemného rastu

Požadované vzdelanie

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské

Ďalšie požiadavky

  • vodičšký preukaz B
  • práca s PC (word, excel, internet)

Osobnostné predpoklady

  • nutná znalosť z oblasti áut /teoretické vedomosti o značkách, modeloch, rokoch výroby a cenách/,
  • obchodné zručnosti
  • samostatnosť, výborná komunikatívnosť, asertívne správanie
  • prax v aktívnom predaji vítaná

www.autoalles.sk  www.dovolenky.com  www.autobutik.sk

(c) 2013 AUTOALLES group s.r.o. - Všetky práva vyhradené
Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa

Ocenenie vozidla on-line
Má Vaše vozidlo viac rokov a Vám sa páči mladšie?
Predajte nám ho a vyberte si u nás výkonnejšie, novšie a hlavne lacnejšie!

Prezujeme Vaše auto
na počkanie a bez objednania
v pneuservise

AUTO ALLES Prešov

Na počkanie aj bez objednania
vyčistíme Vaše auto v autoumyvárke

Otvorené
Pondelok - Piatok

9:00 - 17:00

Sobota

09:00 - 14:00