Financovanie

Výhodné financovanie v AUTOALLES Prešov

Nakupujte v AUTOALLES Prešov bez hotovosti a využite u nás všetky výhody jednoduchého financovania na kúpu auta prostredníctvom jednoduchého, lacného a rýchleho splátkového programu - úver, leasing, poistenie. To všetko najvýznamnejšími finančnými spoločnosťami na Slovensku. Výhodami je možnosť nastavenia si výšky splátky a aj dobu splácania podľa Vašich možností už od 10% akontácie bez akýchkoľvek poplatkov. Buďte pokojní, myslíme na Vás aj v prípade úrazu a pri strate zamestnania splátky za Vás môže splácať poisťovňa. Úver Vám schválime do 30 minút.

V AUTOALLES Prešov sme pre Vás pripravili bezkonkurenčný balík finančných služieb, ktorým vieme naplniť Vaše potreby a možnosti pri financovaní nákupu v našej spoločnosti:

  • Jednoduchý splátkový predaj  - lacný, rýchly a dostupný úver na kúpu akéhokoľvek auta s akontáciou od 10%, dobou splácania až 84 mesiacov, ktorý môžete kedykoľvek predčasne ukončiť.
  • Jednoduchý leasing - jednoduchý, lacný a rýchly spôsob získania akéhokoľvek auta s akontáciou od 10%, dobou splácania až 84 mesiacov, s možnosťou predčasného ukončenia zmluvy kedykoľvek.
  • Prefinancovanie auta je výhodou v prípade ak potrebujete peniaze. Prefinancujete si Vaše vlastné auto, dostanete potrebnú hotovosť a Vaše auto využívate naďalej.
  • Havarijné poistenie - zabezpečte svoje auto pre prípad poškodenia, zničenia, havárie, krádeže či živelnej udalosti havarijným poistením.
  • Povinné zmluvné poistenie poistite si Vaše auto už aj na cestu domov. Uzavrite si u nás PZP zo 60% vstupným cenovým bonusom, ste poistený okamžite podpisom poistnej zmluvy.

 

 

žiadne dodatočné poplatky

Spoločnosť AUTOALLES Prešov svojim klientom poskytuje rôzne výhody tým, že neúčtuje žiadne dodatočné poplatky za činnosti spojené s kúpou auta na splátky:

  • neúčtujeme žiadne administratívne poplatky,
  • AUTOALLES Prešov neúčtuje žiaden poplatok za preverenie auta, ako je tomu často u konkurencie,
  • ďalšou výhodou je že AUTOALLES Prešov neúčtuje žiadne poplatky za prípravu auta na predaj,
  • samozrejmosťou a Vašou výhodou je, že na rozdiel od iných autobazárov neúčtujeme žiadne poplatky za uzatvorenie zmluvy.

Naši klienti u nás ušetria nemalé finančné čiastky, ktoré môžu využiť iným spôsobom.

Vyhľadávanie áut

AUTOALLES ..autá bez rizika

 

www.autoalles.sk  www.dovolenky.com  www.autobutik.sk

(c) 2013 AUTOALLES group s.r.o. - Všetky práva vyhradené
Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa

Ocenenie vozidla on-line
Má Vaše vozidlo viac rokov a Vám sa páči mladšie?
Predajte nám ho a vyberte si u nás výkonnejšie, novšie a hlavne lacnejšie!

Prezujeme Vaše auto
na počkanie a bez objednania
v pneuservise

AUTO ALLES Prešov

 
 

Na počkanie aj bez objednania
vyčistíme Vaše auto v autoumyvárke

AUTO ALLES Prešov

Otvorené
Pondelok - Piatok

9:00 - 17:00

Sobota

09:00 - 14:00